درباره ما

با "سرابازار" سلامتی را پس انداز کنید


گاها خرید نیاز به زمان زیادی دارد و به همین دلیل ممکن است خسته کننده باشد. بدتر از این ‌زمانی است که محصول مورد نظر شما در بازار کم یاب باشد و یا شما نتوانید کالای موردنظرتان را بیابید و ناچار باشید برای یافتن آن از این فروشگاه به آن فروشگاه سرگردان شوید.

همچنین افراد به دلایل متعددی به خرید اینترنتی رو می‌آورند که بسیاری از این دلایل به خصوصیات منحصربه‌فرد محیط اینترنت مثل دسترسی جهانی به کالا و خدمات، وجود اطلاعات فراوان در مورد محصولات، امکان مقایسه کالاها با یکدیگر و قیمت‌های آنها، صرفه‌جویی در زمان، انعطاف‌پذیری در زمان خرید، بی‌نیازی به تحرک فیزیکی، وجود قیمت‌های رقابتی، تنوع محصولات و سهولت در سفارش خرید بازمی‌گردد.
جوانانی از کشور عزیز ایران شبکه توزیع و پخش محصولات سه راه بازار را تاسیس نمودند تا تحولی شگرف در زمینه ارائه محصولات مرتبط با سبک زندگی طیب را رقم بزنند و تلاش دارند با عنایت خداوند متعال در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بمانند چرا که آدمی فرزند انتخاب خویش است؛ ما طبیعت و طیب بودن را انتخاب کردیم و می‌کوشیم تا بهترین کیفیت را برای هم وطنان خود برگزینیم.

یکی از مهمترین اصول ما پیش بینی اولویت‌های مشتریان و فراتر رفتن از انتظارات آنها است و یکی از تفاوت‌های سرابازار با سایر فروشگاه های اینترنتی نگاه دقیق کارشناسان طب نسبت به محصولات ارائه گردیده در سرابازار است و ما در این فروشگاه اجازه ورود هر نوع محصولی را نمی دهیم.
جستجو برای یافتن بهترین ها زمان و هزینه زیادی میطلبد، کارشناسان ما زمان قابل توجهی برای یافتن منحصربفرد‌های بازار گذاشته‌اند تا قیمت مناسب را با کیفیت بالا در حداقلی ترین زمان ممکن به دست شما برساند.
در «سرا باز آر» در صورت عدم رضایت شما از کیفیت محصول جنس فروخته شده استرداد میشود.
خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها هدف ماست. زیرا مدیریت، موفقیت خود را در گرو رضایت مشتریان دانسته و رضایت مشتریان تنها برگ برنده خواهد بود.


اهداف و چشم اندازها:

  • عرضه محصولات خاص و گلچین شده با بهترین کیفیت
  • عرضه محصولات با کمترین قیمت و کمترین سود حاصل برای بهره مندی مخاطبین با هر توان مالی
  • ارسال محصولات به تمام نقاط کشور در کوتاهترین زمان
  • سیستم هوشمند پیگیری سفارشات و پاسخگویی
  • قیمت مناسب و رقابتی
  • پشتیبانی و پاسخگویی مستمر

این سایت با دارا بودن درگاه امن پرداخت اینترنتی زرین پال خیال شما را در امر خرید و پرداخت الکترونیکی آسوده کرده تا با اطمینان کامل خرید کنید.

شبکه توزیع سرابازار برای آن دسته از مشتریانی که  قصد خرید عمده را دارند تخفیف ویژه‌ای ارائه خواهد داد بنابراین جهت سفارش عمده محصولات می‌توانید از طریق شماره تلفن  و یا ایمیل info@serabazar.ir سفارش خود را ثبت نمایید تا برای ارسال محموله با شما هماهنگی لازم صورت گیرد.

مهم ترین ماموریت‌های ما عبارت است از: آگاه کردن مشتریان قبل از خرید، ارائه با کیفیت ترین محصولات، رقابتی ترین قیمت‌ها و تحقق رضایتمندی مشتریان و ارتباط مستقیم با بهترین تامین کنندگان ایران

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پیگیری سفارشات، پاسخ به سوالات، دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات، انواع راههای ارتباطی از جمله تلفن، ایمیل، پیامک و پیام رسان‌ها مهیا گردیده است.