عطر یاس رازقی ۱۰۰ درصد طبیعی

Perfume of Yas Razeghi

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن خالص: 4 گرم
  • وزن با بسته بندی: 45 گرم
  • خواص: افزایش فعالیت مغز عامل گرمی سر و تقویت حافظه جلوگیری از فراموشی غم زدا، نشاط آور و ضد افسردگی درمان سفیدی مو (در صورتی که به شکل مداوم استفاده ش... بهبود کم کاری تیروئید محرک جنسی بسیار قوی بهبود وضعیت مزاج درمان کم خوابی و بد خوابی بهبود سردردهای سوداوی عطر طبیعی یاس رازقی، به دلیل طبیعت گرمی که دارد، ب... در میان عطرها، هیچ عطری به اندازه یاس رازقی، محرک...
فروشنده فروشنده: سرابازار
آماده ارسال ناموجود
56,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

عطر طبیعی یاس رازقی دارای طبیعتی گرم و تر هست. عطر طبیعی یاس رازقی به روشی کاملاً طبیعی و بدون افزودنی‌های مضر صنعتی اسانس گیری شده است. این عطر از غلظت و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است؛ به حدی که چند گرم از این عطر، 100گرم اتانول‌ را تبدیل به عطر می‌کند. افرادی که عطرشناس و عطر باز هستند، در اولین مرحله‌ی بو کردن عطر طبیعی یاس رازقی شیفته‌ی آن می‌شوند.

وزن خالص
4 گرم
وزن با بسته بندی
45 گرم
خواص
افزایش فعالیت مغز
عامل گرمی سر و تقویت حافظه
جلوگیری از فراموشی
غم زدا، نشاط آور و ضد افسردگی
درمان سفیدی مو (در صورتی که به شکل مداوم استفاده شود)
بهبود کم کاری تیروئید
محرک جنسی بسیار قوی
بهبود وضعیت مزاج
درمان کم خوابی و بد خوابی
بهبود سردردهای سوداوی
عطر طبیعی یاس رازقی، به دلیل طبیعت گرمی که دارد، باب طبع سوداوی مزاج‌هاست و برای درمان سردردهای سوداوی و بلغمی و بهبود افسردگی بسیار مناسب است.
در میان عطرها، هیچ عطری به اندازه یاس رازقی، محرک جنسی نیست و برای افرادی که ناتوانی جنسی دارند و سرد مزاج هستند؛ بسیار مفید است.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...